برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های برتر ادارات صدوق

برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های برتر ادارات صدوق


برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های برتر ادارات صدوق

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر  جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های ادارات شهرستان صدوق درتاریخ 29/9/1389  با حضور سید بهروز موسوی مدیر روابط عمومی فرمانداری و روسای روابط عمومی هفت اداره برتر شهرستان در محل فرمانداری صدوق برگزار شد.

در این جلسه که در فرمانداری صدوق برگزار شد، حاجی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیز حضور داشت.

بر اساس این گزارش در ابتدای این جلسه، موسوی با تشکر از تعاملات روابط عموممی های شهرستان تاکید کرد این تعاملات و همکاری‌ها ادامه یابد.

وی همچنین از روابط عمومی شهرداری اشکذر به دلیل اقدامات خوب در ماه گذشته  تشکر و قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه روابط عمومی در این شهرداری به جهت‌دهی و ارزش‌آفرینی در سطح سازمان می‌پردازد

موسوی  با بیان اینکه بحث روابط عمومی دربخش داخلی قابل بررسی است، اظهار داشت: روابط عمومی نیازمند تقویت است چرا که تعامل با سازمان‌ها و ایجاد توسعه پایدار در سطح داخلی نیازمند داشتن روابط عمومی قوی و کارآزموده است.

وی افزود: ارائه ایده‌های جدید و شکستن مقاومت در برابر تغییر نیز از دیگر وظایف روابط‌عمومی‌های پویاست که این امر با بکارگیری روش‌ها، تکنولوژی‌ها و شاخص‌های مشخص شده قابل اجراست.

حاجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنان خود به واقعه عاشورا و شیوه رسالت انبیا در ابلاغ و ارشاد مردم به دین مقدس اسلام اشاره و ابزارها، سیستم‌ها و فعالیت‌های روابط عمومی اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این مسیر چالش‌ها و ناهماهنگی‌هایی وجود دارد

وی نداشتن اعتبار و بودجه مشخص را از دیگر مشکلات روابط‌عمومی‌ها دانست و ادامه داد: در قانون بودجه ادارات و سازمان‌ها همه بخش‌ها از بودجه مشخصی برخوردارند ولی متاسفانه روابط عمومی از داشتن این بودجه روشن و شفاف محروم است.

موسوی  تصریح کرد: انجام کارهای بزرگ مستلزم پرداخت هزینه‌های متناسب با آن بوده و ما باید دیدگاه خود را نسبت به انجام کارها تغییر دهیم و از تنگ‌نظری‌ها و کج‌سلیقگی‌ها بپرهیزیم.

وی در پایان بر ادامه همکاری با این شورا و تعامل با رسانه ها تاکید کرد و این امر را یکی از مهمترین وظایف روابط‌عمومی‌ها برشمرد.

در ادامه این مراسم  سایر مدیران روابط عمومی  نیز به مشکلات خود مبنی بر اداره امور و ارزشمند نبودن بحث روابط عمومی در ادارات اشاره و نظرات خود را درباره راهکارهای اجرایی هرچه بهتر برنامه های اداره خود ایراد فرمودند 

کاظمی رئیس روابط عمومی شهرداری اشکذر در پایان و باتوجه به اینکه روابط عمومی رانباید به عنوان یک شغل نگاه کرد و با توجه به مشکلاتی که در سر راه روابط عمومی هاست با قراردادن محوریت عشق و علاقه   مشکلاتی که در این راه وجود دارد هموار می شود . ایشان نیز در پایان به گزارش عملکرد اخیر شهرداری و برنامه های در دست اقدام اشاره و از مدیر روابط عمومی فرمانداری به خاطر توجه به  ارتقاء سطح کمی و کیفی عملکرد روابط عمومی ادارات قدردانی نمود وایشان را همواره یارو یاور دلسوز روابط عمومی ها دانست