شهردار اشکذر خبر داد:

ورودی های مرکز شهرستان اشکذر مسدود شد

ورودی های مرکز شهرستان اشکذر مسدود شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر گفت: پیرو مصوبه شورای تامین و شورای سلامت شهرستان اشکذر و در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ورودی های شهرستان تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

 

مهدی جعفری پور افزود: ورودی اشکذر و مجومرد از جاده سنتو و تعدادی از راه های فرعی امروز مسدود شد و تنها راه تردد به مرکز شهرستان میدان فیروزآباد از جاده سنتو خواهد بود که با حضور ایستگاه غربالگری و کنترل اجازه تردد به مسافران غیربومی داده نخواهد شد.

 

وی به سایر اقدامات انجام شده توسط شهرداری جهت جلوگیری از هر گونه تجمع در اماکن عمومی شهر اشاره و اظهار داشت: بستن ورودی پارک بزرگ شهر و اشکی و ممنوعیت نصب چادر و اسکان و خاموشی در پارک ها و ضدعفونی کردن معابر اصلی و فرعی شهر از جمله مهمترین اقداماتی بوده است که توسط شهرداری انجام شده است.

 

شهردار اشکذر ادامه داد: تجمع در روضه الشهدا در پنج شنبه ها هم چنان ممنوع است و از شهروندان درخواست می شود تا زمان از بین رفتن ویروس کرونا از رفتن به زیارت قبور خودداری کنند.

 

جعفری پور تاکید کرد: ماندن در خانه به همراه رعایت نکات بهداشت فردی دو عامل مهم درقطع زنجیره شیوع این بیماری است و انتظار ما از شهرواندن این است تا از هر گونه تردد غیر ضرور خودداری نمایند.

 

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری مسئولان شهرستان و همراهی مردم کرونا را شکست خواهیم داد.