مصاحبه شهردار اشکذر با وب سایت تحلیلی، خبری اشکذر خبر در مورد المان میدان ورودی

مصاحبه شهردار اشکذر با وب سایت تحلیلی، خبری اشکذر خبر در مورد المان میدان ورودی

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر در مصاحبه با وب سایت تحلیلی، خبری اشکذر خبر از رونمایی و تکمیل پروژه المان ورودی شهر اشکذر در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: ساخت و انتخاب المان ورودی شهر اشکذر بر اساس عشق، شور و علاقه مردم اشکذر به ائمه اطهار و بویژه امام حسین (ع) بوده است.


وی ساخت این المان را همراه‌با در نظر گرفتن مسائل فرهنگی و معماری استان یزد خواند افزود: پس از ارائه طرح‌های متعدد به شهرداری اشکذر؛ طرح‌های ارائه شده در کمیته های مختلف با حضور اعضای شورای شهر؛ کارشناسان معماری، عمران و هنر بررسی و از نظر مفهومی و معماری اصیل ایرانی این طرح برای المان ورودی شهر اشکذر انتخاب شده است.


جعفری پور ضمن تکذیب شایعه هزینه ۵ میلیارد شهرداری اشکذر در ساخت این المان گفت: ساخت سازه فلزی نخل از سال۹۶ آغاز شده و جمعا" ۳۰تن قوطی ۲۰۰*۲۰۰و  ۶۰*۶۰ در آن به کار رفته که باتوجه به قیمت پروفیل در سال۹۶و۹۷ قیمت سازه نصب شده کمتر از یک بیستم مبلغی است که برخی کانالها اعلام کرده اند.

 

وی گفت: بخشی از هزینه این المان شهری توسط خیر اشکذری -که درحال ساخت بیمارستان ۱۸۰ تختخوابی فوق تخصصی دیابت کشور در اشکذر می باشد، تامین شده است.


شهردار اشکذر به بررسی کارشناسی و فنی محل استقرار این المان اشاره کرد و گفت: از نظر محل استقرار هم موارد فنی رعایت گردیده تا درصورت نیاز به احداث زیر گذر در ورودی اشکذر تداخلی با این موضوع نداشته باشد.