ساماندهی معابرمسکن مهر اشکذر

ساماندهی معابرمسکن مهر اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر ، در راستای رفاه حال مردم، ساماندهی معابر مسکن مهر اشکذر در دستور کار شهرداری اشکذر قرار گرفت.

شهردار اشکذر با اعلام این که کوچه ها و معابر مسکن مهراشکذر وضعیت مناسبی جهت تردد مردم نداشت گفت: یکی از درخواست های ساکنین مسکن مهر اشکذر از شهرداری زیرسازی و آسفالت کوچه و معابر این منطقه بود که خوشبختانه عملیات جدول گذاری بلوار اصلی و زیرسازی  تمامی معابر و کوچه های مسکن مهر توسط واحد عمران شهرداری اشکذر انجام گرفت.

مهدی جعفری پور در خصوص آسفالت مسکن مهر افزود: مساحت کل آسفالت مسکن مهر 6 هزار متر مربع بوده که بلوار ورودی این منطقه از سمت میدان مسکن مهر و خیابان اصلی  آن با حجم۷۵۰تن آسفالت اجرا شده است.

وی در خصوص عدم آسفالت کوچه های مسکن مهر اظهار داشت: با توجه به اجرای سیستم فاضلاب مسکن مهر و اینکه نیاز است تا انشعاباتی از منازل این واحد ها به خط اصلی فاضلاب وصل شود در حال حاضر کوچه ها زیرسازی  شده و تا مشخص شدن وضعیت نهایی سیستم فاضلاب امکان آسفالت کوچه ها وجود ندارد.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد در صورت مشخص شدن وضعیت نهایی سیستم فاضلاب مسکن مهر،شهرداری اشکذر نسبت به آسفالت  مابقی کوچه های آن اقدام خواهد کرد.