دیدار رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اشکذر با شهردار

دیدار رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اشکذر با شهردار

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، وحید خسروی رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اشکذر با حضور در شهرداری  با احمد علی دهقان منشادی شهردار اشکذر دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار که سید علی اکبر رضوانی عضو شورای اسلامی شهر و کاظمی نماینده حقوقی شهرداری حضور داشتند، شهردار اشکذر گفت: شهرداری و اداره ثبت اسناد و املاک روزانه خدمات متعددی به مردم ارائه می‌دهند و ارتباط تنگاتنگی با مردم دارند، بنابراین تعامل این دو دستگاه نقش موثری در تسهیل و تسریع امور، کاهش مراجعات مردمی و پیشگیری از تخلفات دارد.

 

احمد علی دهقان منشادی به الکترونیکی کردن 17 هزار پرونده این شهرداری اشاره و افزود: تامین زيرساخت اطلاعات مکاني املاک شهری ضمن اینکه به اجرای هر چه بهتر طرح ملی کاداستر اداره ثبت اسناد نیز کمک می کند، بستر و زمینه را برای ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان فراهم می کند.

 

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اشکذر ضمن عرض تبریک انتصاب دهقان منشادی به شهردار اشکذرگفت: توسعه شهری مستلزم مدیریت زمین و مالکیت است و با توجه به اینکه متولی اسناد مالکیت در شهرها طبق قانون ادارات ثبت هستند، ارتباط شهرداری با اداره ثبت اسناد و املاک مفید، موثر، لازم و ضروری است.

 

وحید خسروی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری متقابل بین اداره ثبت اسناد و مجموعه شهرداری در انجام امور ذی ربط ،خواستار برگزاری جلسات مشترک کارشناسان دو اداره با هدف تفاهم وهماهنگی بیشتر شد.