تجلیل از پرسنل ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر

تجلیل از پرسنل ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، همزمان با هفته بسیج نشست حلقه صالحین مدیران ادارات شهرستان اشکذر با حضور فرماندار ،شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و جمعی از مدیران ادارات شهرستان به میزبانی ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر برگزار شد.

 

شهردار اشکذر در این نشست ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی پرسنل ایستگاه آتش نشانی شهرداری اشکذر گفت:خوشبختانه خدمات این ایستگاه محدود به شهر اشکذر نیست و خدمات آنها نیز مجموعه کل شهرستان را در بر می گیرد.

 

مهدی جعفری پور به تشریح عملکرد ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر در 9 ماهه اول سال پرداخت و افزود: اطفا حریق در شهرک صنعتی نیکو 11 مورد، تصادفات اعم از خودرو و موتورسیکلت 33 مورد، منازل مسکونی 7 مورد، باغات 35 مورد، رستوران و ادارات 5 مورد و ترانس برق 1 مورد و هم چنین امداد و نجات افراد حبس شده در چاه 7 مورد و نجات غریق 3 نفر در استخر و حضور در مانورهای آموزشی جهت آمادگی در مواقع بحران از جمله مهمترین اقداماتی بوده است که توسط پرسنل این ایستگاه انجام شده است.

 

وی بالا بودن قیمت تجهیزات آتش نشانی و نیاز مداوم به خرید و به روز رسانی تجهیزات را مهمترین مشکل پیش روی این ایستگاه دانست و خواستار توجه ویژه مسئولین ذیربط در این زمینه شد.

 

در پایان این نشست از زحمات پرسنل ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.