بازدید کمیته ارزیابی دفتر فنی استانداری از پروژههای عمرانی شهرداری اشکذر

بازدید کمیته ارزیابی دفتر فنی استانداری از پروژههای عمرانی شهرداری اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، صبح امروز اعضای کمیته ارزیابی دفتر فنی استانداری به معیت شهردار ، کارشناسان واحد عمران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر از روند پروژهای عمرانی این شهرداری بازدید کردند.

معاون فنی مدیر کل دفتر فنی امور عمرانی،حمل و نقل و ترافیک استانداری در جریان این بازدید با بیان اینکه شهرداری اشکذر چهارمین شهرداری استان است که مرحله ارزیابی آن در حال انجام است ،هدف از آن را نظارت بر پروژههای عمرانی شهرها در راستای بالا بردن سطح کیفیت اقدامات انجام شده عمرانی دانست.

جلال ابوئی گفت: بعد از هر بازدیدی تمام مسائل و مشکلات مرتبط با آن حوزه با شهرداری مکاتبه می شود و در پایان سال یک جمع بندی از کلیه معیارهای ارزیابی صورت خواهد گرفت و بر اساس آن شهرداری ها رتبه بندی خواهند شد.

شهردار اشکذر وضعیت کلی پروژههای عمرانی شهرداری اشکذر را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه  شهرداری اشکذر رابطه مطلوبی با دفتر فنی استانداری  داشته و کارشناسان ما در واحد عمران تلاش کردند تا تمام پروژههای عمرانی این شهرداری در دفتر فنی استانداری مصوب شده و سپس به مرحله اجرا درآید.

سید رضا آیت اللهی ناظر عالیه پروژههای عمرانی شهرستان اشکذر هم ضمن مطلوب شمردن کیفیت و تعداد پروژههای عمرانی شهرداری اشکذر از تعامل و همکاری این شهرداری با دفنر فنی استانداری در جهت مصوب کردن پروژههای خود به طور ویژه تشکر و قدردانی کرد.


لازم به ذکر است اعضای کمیته ارزیابی دفتر فنی استانداری از پارک بزرگ شهر،پارک بانوان،میدان فیروزآباد و حجت آباد،کمربندی،فاز سه بلوار دانشگاه،بلوار شهدا حکیم آباد،پارک اشکی،المان میدان ورودی، مسکن مهر مجومرد، بلوار سرداران شهید ،مجتمع فرهنگی روضه الشهدا و فرهنگسرای شهرداری اشکذر بازدید کردند.