صبح امروز:

آیین تحلیف شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر، مجومرد و خضرآباد برگزار شد

آیین تحلیف شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر، مجومرد و خضرآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، آیین تحلیف شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر، مجومرد و خضرآباد با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار و اعضای شوراهای اسلامی این سه شهر رسما فعالیت کاری خود را آغاز کردند.

 

در این مراسم، اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهر های اشکذر، مجومرد وخضرآباد در برابر قرآن کریم سوگند یاد نمودند و تعهد دادند که با تکیه بر شرف انسانی خویش، در انجام هرچه بهتر وظایفشان و خدمت به مردم کوشا باشند، همیشه انصاف را درنظر گرفته و مادامی که عضو شورای اسلامی شهر هستند در پیشرفت امور شهر اهتمام بورزند.

 

فرماندار اشکذر گفت: امروز که مراسم تحلیف برگزار می شود، اعضای منتخب سوگند یاد می کنند که امانتدار رای مردم باشند و در راستای پیشرفت و تعالی امور گام بردارند و با پاکدستی نماینده شایسته ای برای مردم باشند.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: انتظار مردم از منتخبین که امروز به طور رسمی فعالیت کاری خود را در شوراها آغاز می کنند این است که با تکیه بر تعهدات دینی و اخلاقی آنچه وظیفه شرعی هست انجام داده و آنچه شایسته این مردم و خدمت به آنان هست را به بهترین شکل انجام دهند.

 

وی ابراز امیدواری کرد منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر بتوانند در دوره چهارساله خود با بهره گیری از خرد جمعی در راستای توسعه، عمران و آبادانی مناطق مختلف شهرستان نیز گام بردارند.

 

در پایان این جلسه نیز رئیس و نائب رئیس هر یک از شوراهای اسلامی شهر های اشکذر، مجومرد و خضرآباد نیز مشخص شد که بدین ترتیب در شهر اشکذر سیدعلی اکبر رضوانی اشکذری به عنوان رئیس و سید حسین حیدری به عنوان نائب رئیس ، شهر مجومرد صفر دهستانی به عنوان رئیس و محمد علی حاتمی به عنوان نائب رئیس و در شهر خضرآباد غلامرضا نوری به عنوان رئیس و علی اکبر تقی زاده به عنوان نائب رئیس نیز انتخاب شدند.