پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، مهدی جعفری پور به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر نمود.متن پیام بدین شرح است:

 

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب فرا رسید و باز هم جهان فریاد آزادگی، ولایت مداری و استکبار ستیزی ملت ایران را رساتر از پیش خواهد شنید تا دشمنان خیالات باطل تفرقه افکنانه خود را به فراموشی بسپارد.

 

ثمره این انقلاب عظیم ، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است که در سایه فداکاری‌های عظیم ملت بزرگ ایران، وحدت و همدلی، خودباوری و خدامحوری، ایستادگی و مقاومت و همچنین استفاده از راهبری‌های انقلابی و حیاتبخش بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی  توانست رژیم شاهنشاهی را سرنگون و باعث سربلندی ملت بزرگ ایران شود و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت های آزادی خواه از این انقلاب بی نظیر الهام می گیرند.

 

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصادف با اربعین شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی گردیده است. شهادت زیبنده قامت سردار سلیمانی بود و یقینا شهادت آن سردار دل ها حرکت جبهه جهانی مقاومت را یکپارچه تر و استوارتر از گذشته خواهد کرد و نمود این حرکت جبهه مقاومت را در 22 بهمن امسال پرشکوه تر از قبل شاهد خواهیم بود.

 

در شرایط فعلی کشور و در برابر هجمه‌های شدید دشمنان برای مواجهه با انقلاب اسلامی، تبیین واقعیت‌های دیروز، دستاوردهای امروز و چشم‌انداز آینده وظیفه مهمی است که دولتمردان نظام اسلامی باید همواره به آن توجه داشته باشند.

 

بدینوسیله آغاز دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب، دولتمردان خدمت گذار، آحاد ملت شريف ايران، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران و مردم شریف و ولایتمدار شهرستان اشکذر تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، اقتدار و سربلندي ملت ایران عزیز را ازدرگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.