پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

 

در پیام دهقان منشادی آمده است:

 

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیات بخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است و تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که فریاد معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

 

خوشبختانه در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و بصیرت ملت ایران اسلامی، نظام اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران همچنان با نشاط و طراوت در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب و تحقق چشم انداز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پیش می‌رود و به برکت هوشمندی، مقاومت و ایستادگی مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب ، هیچ گونه مانع و سدی از جمله راهبرد تحریم، فشار حداکثری و جنگ اقتصادی نخواهد توانست حرکت پرشتاب قطار انقلاب را متوقف سازد.

 

اینک که به لطف خداوند متعال و در سایه الطاف حضرت ولیعصر(عج) در چهل و دومین بهار سبز و روشن انقلاب شکوهمند اسلامی قرار گرفته ایم، پیشاپیش ضمن پاسداشت ولادت یگانه دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر و تقارن آن با ولادت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، فرارسیدن ایام الله دهه فجر را به ملت  ایران اسلامی به ویژه مردم سرافراز، متدین و انقلابی شهرستان اشکذر تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

 

آنچه که در شرایط خاص امروز کشور باید مورد توجه قرار گیرد، اهمیت پاسداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با شیوه های خلاقانه، مبتکرانه و متناسب با تمهیدات مورد نظر ستاد ملی مقابله با کرونا است.

 

امید است که در سایه الطاف الهی، شاهد توفیق روز افزون ایران اسلامی باشیم.