رئیس جدید دادگستری شهرستان اشکذر معرفی شد

در این مراسم محمدحسین دهقانی زاده به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان اشکذر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان اشکذر، با حضور "غلامعلی دهشیری" رئیس کل دادگستری استان،"هادی هادی نسب" فرماندار، "دهقانی" معاون منابع انسانی دادگستری کل،"حجت الاسلام دلاوری" امام جمعه رستاق، جعفری پور" شهردار اشکذر و جمعی از مدیران شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

در این مراسم شهردار اشکذر با اهدا لوح سپاس از زحمات آقای محمدعلی شاکر تقدیر و تشکر کرد.

 

در متن مهدی جعفری پور شهردار اشکذر آمده است:

 

جناب آقای محمدعلی شاکر اردکانی

 

سلام علیکم؛

 

پاسداشت از مسئولان دستگاه قضایی، قدردانی از انسان هایی است که در راه کرامت انسانی و ترویج اندیشه های عدالت طلبانه و احقاق حق از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

 

اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان پس از سال ها تلاش در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، دوران مسئولیت خود به عنوان رئیس دادگستری شهرستان اشکذر را به پایان رسانده و آماده خدمت در سنگر دیگری از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید ، شایسته است از خدمات خالصانه و تلاش های مجدانه جنابعالی در عرصه  قضاوت وهمکاری با شهرداری اشکذر در جهت استیفای حقوق شهر مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام دارم.

 

امید است در راه اعتلاء و تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و خدمتگزاری در عرصه تحقق عدالت و احقاق حقوق عامه و کاهش جرائم قضایی بیش از پیش موفق و موید باشید.

 

در پایان این مراسم محمدحسین دهقانی زاده به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان اشکذر معرفی شد.