تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از شهردار اشکذر

تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از شهردار اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، سرهنگ هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر همراه با حجت الاسلام کفاش مسئول نمایندگی ولی فقیه و جلال دهقان مسئول فرهنگی و اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با حضور در دفتر شهردار اشکذر با دهقان منشادی دیدار و گفتگو کردند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر با اشاره به برگزاری چهارمین یادواره سرداران و 305 شهید در شهرستان اشکذر گفت: این برنامه در راستای کنگره سرداران و چهار هزار شهید استان بود که با همکاری روسای ادارات شهرستان به بهترین شکل برگزار شد.

 

سرهنگ هاتفی اظهار داشت: خوشبختانه با مشارکت مردم و مسئولان در امر برگزاری کنگره سرداران و چهار هزار شهید استان شاهد تحقق خدمات در عرصه های گوناگون مناطق مختلف استان بودیم.

 

شهردار اشکذر گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا کمترین اقدامی است که در مقابل رشادت‌های این شخصیت‌های بزرگ می‌توان انجام داد.

 

دهقان منشادی شهدا افزود: شهدا با نثار جان خود ثابت کردند که باید فرهنگ ایثارگری همواره زنده و جاری بماند بر همین اساس بر همه ما لازم و ضروری است که راه شهدا و امام امت را به درستی ادامه دهیم و برگزاری یادواره سرداران و 305 شهرستان اقدامی ارزشمند در این راستا بود.

 

در پایان این دیدار سرهنگ هاتفی با اهداء لوح سپاس فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و دبیر کل دومین کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان یزد سرتیپ دوم پاسدار رضا پور شمسی از زحمات شهردار اشکذر در برگزاری چهارمین یادواره سرداران و 305 شهید شهرستان اشکذر تقدیر نمود.

 

متن لوح سپاس بدین شرح است:

جناب آقای مهندس احمد دهقان شهردار محترم اشکذر

سلام علیکم

شهادت بهترین طریق رسیدن به اوج نقطه انسانیت است که نصیب مردان الهی می شود.

آنان که برای دست یابی به شهد شیرین شهادت از لذایذ دنیوی می گذرند و جان خویش را تسلیم حق می کنند تا راه های افلاک را بهتر از زمین فرا گرفته و آسمانی گردند.

اکنون که به حول و قوه الهی چهارمین یادواره سرداران و 305 شهید شهرستان اشکذر و هم چنین دومین کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان یزد به نحو احسن و باشکوه برگزار گردید وظیفه خود دانستم تا از همت و حمیت حضرتعالی در راستای پشتیبانی این دو رویداد معنوی بزرگ در سطح شهرستان و استان به مصداق حدیث شریف نبوی من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

از خداوند منان توفیق روز افزون برای شما و خانواده محترم مسئلت می نمایم.

سرتیپ دوم پاسدار رضا پور شمسی

فرمانده سپاه الغدیر و دبیر کل دومین کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان یزد