احداث فرهنگسرای شادروان کلانتریان شهرداری اشکذر تبلور مشارکت خیرین در مدیریت شهری است

احداث فرهنگسرای شادروان کلانتریان شهرداری اشکذر تبلور مشارکت خیرین در مدیریت شهری است

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر به معیت حمید کلانتریان خیر فرهنگسرای  شادروان کلانتریان شهرداری اشکذر از روند اجرایی این پروژه بازدید کردند.


شهردار اشکذر در جریان این بازدید گزارشی از روند اجرای پروژه فرهنگسرا ارائه  کرد و احداث آن را تبلور مشارکت خیرین در مدیریت شهری دانست.


مهدی جعفری پور با بیان اینکه تا پایان سال جاری عملیات بتن ریزی سه طبقه سازه فرهنگسرا به پایان خواهد رسید به حمایت همه جانبه شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر برای اتمام عملیات این فرهنگسرا که یکی از بزرگ ترین فرهنگسراها درسطح استان است تاکید کرد.


رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر از خانواده  خیر شادروان کلانتریان به جهت مشارکت در احداث فرهنگسرا و سایر کارهای عام المنفعه خیری که در سطح شهراشکذر انجام داده اند به طور ویژه تشکر و قدردانی کرد.


محمدعلی دلشب اظهار داشت: یکی از نیازهای مهم شهرستان اشکذرکه در سالیان اخیر به وضوح نیاز آن احساس شده ، نبود سالن مجهز و امروزی در خور شهرستان  بوده که خوشبختانه امروز با همت خیرین این کار در حال انجام است و امیدواریم که هر چه زودتر شاهد بهره برداری از آن باشیم.


حمید کلانتریان ضمن مطلوب شمردن روند اجرایی فرهنگسرا  گفت: شایسته است برنامه ریزی مدون و دقیقی برای آینده این فرهنگسرا نوشته شود تا هر چه زودتر این پروژه بزرگ به بهره برداری برسد.


لازم به ذكر است كه فرهنگسرای شادروان کلانتریان شهرداری اشکذر با ظرفیت روباز 1200و سالن سرپوشیده500نفر شامل سالن آمفی تئاتر کودک، سینما 150نفره، لابی با ظرفیت200نفر، جایگاه ویژه میهمانان (vip)،پارکینگ اختصاصی مسئولین و میهمانان،پارکینگ عمومی،بوفه، سالن پذیرایی و محوطه سر پوشیده پشب بام در ارتفاع11متری به وسعت1800متر با چشم انداز بسیار زیبا و چندمنظوره مي باشد كه توسط خانواده خير شادروان كلانتريان احداث خواهد شد.