کمک 5 میلیارد ریالی مردم اشکذر در جشن گلریزان

کمک 5 میلیارد ریالی مردم اشکذر در جشن گلریزان

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، همزمان با بیست و نهمین روز از ماه مبارک رمضان جشن گلریزان شهرستان اشکذر با حضور مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد، معاون اداره کل دادگستری استان، فرماندار و معاونین برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری،رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان، شهردار واعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و مجومرد ، بخشدار مرکزی اشکذر، خیرین  و اقشار مختلف مردم در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد.


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: یازدهمین جشن گلریزان امشب به میزبانی شهرستان اشکذر برگزار شد.


مسعود عظیمی هدف از برگزاری جشن گلریزان در شهرستان های استان را کمک به زندانیان جرائم غیرعمد عنوان کرد و اظهار داشت: در مجموع برگزاری جشن های گلریزان در سطح استان بیش از 45 میلیارد ریال کمک های خیری با همکاری مردم و صنایع و خیرین جمع آوری شده که زمینه آزادی شش زندانی جرائم غیر عمد در استان فراهم شده است.


وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان خرداد ماه تعداد آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان به تعداد 26 نفر خواهد رسید.


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان عنوان کرد: با همت خیرین و مردم شهرستان اشکذر مبلغ 5 میلیارد ریال در جشن گلریزان این شهرستان جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد.


متبرک شدن مراسم جشن به پرچم حرم امام رضا(ع) و اجرای برنامه های شاد و متنوع توسط استندشو مهدی صفوی زاده از جمله برنامه های دیگر این جشن بود.