پیام نوروزی شهردار اشکذر

پیام نوروزی شهردار اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1401 را تبریک گفت.


احمد علی دهقان منشادی در پیام خود آورده است:


بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند و سر آغازی دوباره بر تجدید ارادت ، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت هاست.


اینک در طلیعه بهار طبیعت، صمیمانه ترین تبریکات خود را بمناسبت فرارسیدن سال نو و عید سعید باستانی نوروز حضور ارزشمند یکایک هموطنان عزیز بویژه شهروندان شریف " اشکذر" تقدیم می کنم و گرامی می داریم یاد وخاطره همه شهیدان و ایثارگران عزیز و همچنین مجاهدت های مدافعین سلامت مردم که در دو سال گذشته فداکارانه برای حفظ و تامین سلامت مردم در مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی تلاش نمودند را ارج می نهیم.


تقارن بهار و اعیاد فرخنده شعبانیه به ویژه ولادت یگانه منجی عالم بشیریت حضرت قائم عجل الله تعالی را بفال نیک گرفته و با توسل به درگاه بقیه الله الاعظم سعادت و سلامت همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.


در سال جدید خود را متعهد و ملتزم مي دانيم تا تمام توان مجموعه شهرداری را با تعامل و همکاری با اعضاي شوراي اسلامي شهر اشکذر به منظور توسعه پايدار و ايجاد محيطي شاد و در شأن شهروندان عزيز بكار گرفته تا بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تري را به آنها ارائه نمائيم.