پیام تبریک شهردار اشکذر به منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر اشکذر

پیام تبریک شهردار اشکذر به منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر با صدور پیامی از حضور پر شور مردم در انتخابات‌ ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.

 

احمد علی دهقان منشادی در پیام خود آورده است:

 

صحنه حماسی و پرشور انتخابات بیست و هشتم خرداد ایران اسلامی آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره  مصمم و پر امید ایران اسلامی و جلوه حضور مردم در تعیین سرنوشتشان را با حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رأی، بار دیگر در عمل به اثبات رساند. این حضور حماسی ملت، پیوندی دوباره با نظام مقدس جمهوری اسلامی واعلام وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی و نمایش تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری بود.

 

اینجانب انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای دولت آینده، موفقیت و توفیق خدمت به ملت شریف ایران را مسئلت می­ نمایم. بی شک مشارکت پرشور و ستودنی مردم فهیم ایران در یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخی میهن اسلامی، وظیفه منتخب ملت را سنگین‌تر کرده که شایسته است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فراوان کشور بخصوص سرمایه انسانی نخبه و با انگیزه کشور برای تحقق مطالبات مردم، تمام توان خود را به کار گیرد.

 

هم چنین تبريك صميمانه خود را به منتخبين مردم در ششمین دوره شوراي اسلامي شهر اشکذر اعلام مي دارم، یقیناً خدمت بی‌منت به مردم شریف شهر اشکذر در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم در شورای اسلامی شهر اشکذر است که باید از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره‌های معنوی فراوان ببرند و با عملکرد مناسب در جهت اعتلاء و آبادانی شهر اشکذر بیش از پیش تلاش نمایند.