نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با هیئت های ورزشی شهرستان اشکذر

نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با هیئت های ورزشی شهرستان اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، در راستای آشنایی بیشتر با مسائل و مشکلات هیئت های ورزشی شهرستان اشکذر نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با هیئت های ورزشی این شهرستان با حضور فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.


رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر در این دیدار ایجاد نشاط، پویایی جامعه، سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را در گرو پرداختن به امر ورزش دانست و از مسئولین هیئت های ورزشی خواست تا با خلاقیت و ابتکار عمل راهکارهای تازه‌ای در جهت جذب جوانان و نوجوان به این امر مهم را ارائه دهند.

محمد علی دلشب با بیان اینکه باید نگاه به ورزش، توسعه و گسترش اخلاق مداری و تربیت قهرمانان باشد گفت:اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر تمام تلاش و همت خود را در تحقق رسیدن به اهداف عالیه ورزش شهرستان  به کار خواهند گرفت.

در ادامه مهدی جعفری پور شهردار اشکذر گفت: شهرداری اشکذر آمادگی خود را اعلام می دارد تا  با همفکری اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر بستر و زمینه لازم را در جهت پیشرفت ورزش شهرستان به کار گیرد.

در پایان هر یک از مسئولین هیئت های ورزشی نقطه و نظرات خود را در راستای توسعه و ترویج هر چه بیشتر ورزش شهرستان اشکذر بیان کردند.