رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر خبر داد:

طرح مطالعاتی جهت دفع آب های سطحی شهرک صنعتی نیکو اشکذر تهیه می شود

طرح مطالعاتی جهت دفع آب های سطحی شهرک صنعتی نیکو اشکذر تهیه می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر نشست مشترک سرمایه گذاران بخش خصوصی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر در خصوص دفع آب های سطحی شهرک صنعتی نیکو در محل دفتر شهردار اشکذر برگزار شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر ضمن تبیین وضعیت فعلی شهرک صنعتی نیکو، گفت: وضعیت نامناسب دفع آب های سطحی این شهرک آسیب های جدی را به زیرساخت های صنایع وارد کرده است و باعث شده تا صاحبان صنایع نسبت به این موضوع و بی توجهی مسئولان به آن گله مند باشند.

 

سید علی اکبر رضوانی اشکذری افزود: هر گونه اقدام مناسبی که در راستای دفع آب های سطحی این شهرک صورت گیرد در واقع کمک بزرگی به رونق تولید واحدهایی خواهد بود که در این منطقه در حال فعالیت هستند.

 

 وی با بیان اینکه تهیه طرح مطالعاتی دقیق و مطابق با برداشت صحیح از منطقه می تواند گام اولیه در جهت رفع این موضوع باشد، عنوان کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر این آمادگی را دارد تا با همفکری بخش خصوصی و مشارکت صاحبان صنایع مستقر در این شهرک نسبت به تهیه طرح مطالعاتی در این زمینه همکاری نماید.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر خاطرنشان کرد: در تهیه طرح کامل و جامع در این زمینه باید کلیه موارد مرتبط با مقدار برداشت آب و نحوه استفاده از آن برای مصارف دیگر در سه بازه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت دیده شود تا انشالله در یک پروسه زمانی مشخص شده طرح به مرحله اجرا برسد تا بخش اعظمی از مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی این منطقه مرتفع گردد.

 

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار نقطه و نظرات خود را در راستای اجرای هرچه بهتر این طرح با مشارکت بخش خصوصی بیان نموده و مقرر گردید بخش خصوصی در یک بازه زمانی 45 روزه نسبت به بازدید میدانی از محل و تهیه طرح مطالعاتی منطبق با شرایط موجود به شورای اسلامی شهر اشکذر ارائه نمایند.