به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

دیدار فرماندار با شهردار اشکذر

دیدار فرماندار با شهردار اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، هادی هادی نسب فرماندار اشکذر به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و حراست فرمانداری به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ و دهیاری، با حضور در شهرداری اشکذر با دهقان منشادی شهردار  دیدار و از زحمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری تقدیر کرد.

 

فرماندار اشکذر گفت: شهرداری در قامت یک نهاد مدنی با نگاهی جامع و مردم محور می تواند به تربیت شهروندانی مشارکت جو و همراه در مسیر پیشرفت و توسعه شهر کمک کند.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه شهرداری ها به عنوان دستگاه های خدمات رسان با عموم مردم ارتباط نزدیک دارد افزود: ضرورت دارد مجموعه شهرداری در کنار وصول مطالبات قانونی دستگاه و انجام خدمات مناسب به مردم ، رعایت حقوق شهروندان را نیز بیشتر مورد توجه قرار دهند.

 

شهردار اشکذر نیز در این دیدار از ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار در شهرداری اشکذر، گفت: جلب و كسب رضايتمندي عمومي در قبال عملكرد  شهرداری در گرو خدمات‌رساني مطلوب و صحيح به شهروندان دانست و بدون توجه به اصل رضايتمندي مردم امكان توفيق و ماندگاري ندارند و مجموعه  شهرداري بايد تمامي اقدامات و كارهاي خود را در راستاي تلاش براي جلب رضايت مردم قرار دهد.

 

دهقان منشادی رفع مشکلات شهروندی را از مهمترین مسائل دانست و با تاکید بر اینکه مدیریت شهری باید به انجام این مهم توجه ویژه ای داشته باشد، اظهار داشت: ضرورت دارد همه برنامه های مدیریتی با هدف رفع ریشه ای مشکلات شهری و فراهم آوردن شرایط مطلوب و ایده آل زندگی شهروندی تدوین شود.