حضور 200 گردشگر خارجی در مراسم روز عاشورا اشکذر

حضور 200 گردشگر خارجی در مراسم روز عاشورا اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر،صبح امروز محمدعلی شاه حسینی  فرماندار به معیت جعفری پور شهردار و رضوانی عضو شورای اسلامی شهر اشکذر در دفتر حسینیه سفید اشکذر حضور یافته و  از زحمات آقای حاج فضل الله شکاری و هیئت امنای حسینیه سفید که در برگزاری هر چه باشکوه مراسم عزاداری روزعاشورا تلاش کردند تشکر و قدردانی نمودند.

 

فرماندار اشکذر در این دیدار گفت:خوشبختانه با همکاری تمام نیروهای دست اندرکار و دستگاههای امنیتی و انتظامی و مراکز خدماتی شهرستان مراسم عزاداری روزعاشورا حسینیه سفید به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

 

محمدعلی شاه حسینی  با اشاره به حضور میهمانان خارجی در مراسم روز عاشورا اظهار داشت: با هماهنگی هایی که از قبل صورت گرفته بود 200 گردشگر خارجی از 17 کشور دنیا مراسم عزاداری روز عاشورا حسینیه سفید اشکذر را از نزدیک مشاهده کردند.

 

وی به پخش زنده مراسم نخل برداری روز عاشورا  حسینیه سفید از شبکه های سراسری اشاره و گفت:اینکه تجلی عشق و شور حسینی مردم این شهرستان به صورت زنده در شبکه های سراسری پخش می شود نقطه عطفی است که می تواند در سال های آینده تعداد عزاداران بیشتری را از نقاط مختلف کشور جذب کند.

 

در ادامه مسئول هیئت امنای حسینیه سفید اشکذر ضمن تقدیر از تعامل و همکاری مجموعه شهرستان اشکذر خاطر نشان کرد: خیلی خوشحال هستیم که امسال هم خداوند به ما توفیق داد تا به عنوان خدمتگزاری کوچک ارادات خود را به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ابراز نمائیم.