تقدیر از خانواده خیر آموزشگاه شادروان حاج اصغر دهقانی اشکذری

تقدیر از خانواده خیر آموزشگاه شادروان حاج اصغر دهقانی اشکذری

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، دهقان منشادی شهردار به همراه سید علی اکبر رضوانی رئیس و پیشداد عضو شورای اسلامی شهر اشکذر ضمن بازدید از آموزشگاه خیری شادروان حاج اصغر دهقانی اشکذری در شهرک عمار با خانواده خیر دیدار و گفتگو نمودند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر با اهداء دسته گل از خانواده خیر شادروان حاج اصغر دهقانی اشکذری در احداث آموزشگاه خیری به طور ویژه تشکر و قدردانی نمود.

 

سید علی اکبر رضوانی اشکذری گفت:  مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر دست تمامی خیران شهر را جهت مشارکت در احداث پروژه های عام المنفعه به نشانه دوستی می‌فشارد و برای رفع موضوعات زیرساختی در حوزه پروژه های خیری ، اعلام آمادگی می کند.

 

شهردار اشکذر اظهار داشت: باعث افتخار است که خیرین اشکذری توانسته اند در زمینه های مختلف فرهنگی ، بهداشتی ، آموزشی، مذهبی، عمرانی وحضوری چشمگیر و موثر داشته باشند و بسیاری از توسعه های انجام شده در شهر مرهون حمایت و همدلی این خیرین نیز می باشد.

 

دهقان منشادی عنوان کرد: با مشارکت خیرین شاهد کارهای بسیارخوب و موثری در حوزه خیری شهر اشکذر بوده ایم که امید است این روند با حمایت شهرداری شورای اسلامی شهر بتواند تداوم داشته باشد.