تجلیل از پزشکان مراکز درمانی اشکذر به مناسبت روز پزشک

تجلیل از پزشکان مراکز درمانی اشکذر به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، به مناسبت روز پزشک و به منظور ارج نهادن به تلاش های مدافعان سلامت شهرستان اشکذر "احمد علی دهقان منشادی" سرپرست شهرداری همراه با "سید علی اکبر رضوانی" و"علیرضا ابوئی" اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مراکز بهداشتی و درمانی اشکذر و مجومرد و درمانگاه تخصصی ولیعصر(عج) اشکذر و اهداء لوح سپاس از تلاش های مدافعان سلامت شهرستان در مقابله با ویروس کرونا تقدیر نمودند.

 

سرپرست شهرداری اشکذر ضمن تبریک روز پزشک و گرامیداشت یاد شهدای مدافع سلامت ، جامعه پزشکی کشور را در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا دانست و گفت: قدردان فداکاری‌های مدافعان سلامت جامعه در شهرستان هستیم که با تعهد و دلسوزی سلامتی را به جامعه هدیه می‌دهند.

 

احمد علی دهقان منشادی با بیان اینکه مردم عشق و ایثار کادر درمان در ماه های سخت کرونایی را فراموش نخواهند کرد، افزود: ضروری دارد تا با رعایت بهداشت فردی و پروتکل های بهداشتی به ویژه در ایام محرم، نقشی در کاهش خستگی های این ایثارگران و هموار کننده دستیابی به موفقیت در ریشه کنی این ویروس منحوس داشته باشیم.

 

در ادامه هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک به مناسبت روز پزشک از تلاش های خستگی ناپذیر کادر درمانی شهرستان به طور ویژه تقدیر و تشکر نمودند.

 

در پایان از دکتر ابدی سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر، پزشکان مراکز درمانی مجومرد و اشکذر و هم چنین درمانگاه تخصصی ولیعصر(عج) با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.