بازدید سرپرست فرمانداری اشکذر از ایستگاه راه آهن

بازدید سرپرست فرمانداری اشکذر از ایستگاه راه آهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، روح الله ردایی سرپرست فرمانداری اشکذر همراه با  غلامزاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، دهقان منشادی شهردار و سید علی اکبر رضوانی رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر از پروژه عمرانی ایستگاه راه آهن اشکذر بازدید کرد.

 

شهردار اشکذر به شرایط نامناسب دسترسی مردم به ایستگاه راه آهن اشکذر در گذشته اشاره و تسریع در عملیات عمرانی ساماندهی آن را از برنامه های شهرداری اشکذر عنوان کرد.

 

دهقان منشادی اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته در شهرستان و اداره کل راه آهن ایجاد پل دسترسی زیرگذر ریلی انجام شده و در حال حاضر بخش عمده ای از عملیات عمرانی آن شامل خاک برداری، مخلوط ریزی، تسطیح و زیرسازی، جدول گذاری، و دیوارچینی با قلوه سنگ انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه با مساعدت مجموعه فرمانداری ودستگاه قضایی شهرستان آزادسازی بخشی از بلوار 32 متری دسترسی به این ایستگاه انجام شده است ادامه داد: بخشی از آزاد سازی در مسیر باقیمانده که انتظار می رود با حمایت فرماندار این موضوع نیز به زودی تحقق یابد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر گفت: مصوب کردن بلوار ۳۲ متری راه آهن و احداث آن در آینده نزدیک تامین دسترسی مناسب مردم اشکذر و سایر مناطق و شهرهای هم جوار را به دنبال خواهد داشت.

 

سیدعلی اکبر رضوانی عنوان کرد: در نظر داریم تا کلیه جوانب طرح مطالعاتی اتصال بلوار 32 متری به شرکت فولاد آلیاژی ایران و دسترسی به جاده بخش خضرآباد توسط مشاور نیز انجام شود تا در صورت موافقت در کمیته برنامه ریزی شهرستان مطرح گردد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر با بیان اینکه مردم به ایمنی و اطمینان در سفر با قطار توجه ویژه دارند، گفت:  این نگاه افزایش خدمات به مسافران را طلب می كند، لذا باید تکمیل هرچه زودتر ایستگاه راه آهن اشکذر به عنوان یک ضرورت مهم در اولویت قرار گیرد و فرمانداری در این راستا حمایت کامل خواهد داشت.

 

روح الله ردایی تسریع در احداث ساختمان و سکو ایستگاه راه آهن، افزایش سهمیه بلیط شهرستان ، پیشگیری از تاخیر حركت قطارها و تامین حداقل رفاهیات در ایستگاه راه آهن را از موضوعات دیگری عنوان کرد که باید در دیدار با مسئولان اداره کل راه آهن استان پیگیری شود.