اجرای پروژه ممیزی املاک شهر اشکذر

اجرای پروژه ممیزی املاک شهر اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر بر اساس تبصره ماده 2 قانون نوسازی و عمران شهری  ،ممیزی املاک سطح شهر هر پنج سال یک بار باید توسط شهرداری ها انجام گیرد تا شهرداری به عنوان متولی امور شهری اطلاعات لازم از املاک و مستغلات سطح شهر داشته باشد که در همین راستا اجرای پروژه ممیزی املاک شهر اشکذر در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.


شهردار اشکذر اجرای پروژه ممیزی شهر را بسیار مهم دانست و گفت: توسعه آینده شهر و داشتن شناسنامه ای دقیق از شهر وكسب اطلاعات لازم از وضعیت منطقه در گرو اجرای دقیق پروژه ممیزی است.


مهدی جعفری پور گرد آوری کلیه اطلاعات املاک ومعابر شهر در مجموعه ای به نام بانک اطلاعاتی املاک وقابلیت استفاده برای کلیه بخش های مورد نیاز شهرداری را از مهمترین اهداف اجرای این پروژه دانست.


وی خاطر نشان کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق از املاک در راستای برنامه ریزی شهری،کاهش زمان انتظار ارباب رجوع، دستیابی آسان به اطلاعات عوارض نوسازی و افزایش درآمد پایدار برای شهرداری از جمله مهمترین مزیت های اجرای این پروژه می باشد. 


شهردار اشکذر  اظهار داشت: باید تلاش شود تا شهروندان نسبت به ضرورت این پروژه اطلاع  لازم را کسب کنند تا در اجرای هر چه بهتر و دقیق تر آن به ما کمک کنند.


جعفری پور در پایان از عموم شهروندان درخواست کرد تا در صورت مراجعه مامورین ممیزی،پس از رویت کارت شناسایی معتبر و یا نامه با مهر حراست شهرداری اشکذر نهایت همکاری را در این زمینه با مامورین داشته باشند.