اتمام عملیات آسفالت باند اول بلوار سرداران شهید

اتمام عملیات آسفالت باند اول بلوار سرداران شهید

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر ، عملیات آسفالت باند اول بلوار سرداران شهید حد فاصل میدان سرداران تا تقاطع بلوار 45 متری رضوانشهر به اتمام رسید.


شهردار اشکذر با بیان اینکه طول این مسیر 900 متر و در عرض 10.5 متر بوده است گفت: زیرسازی کامل این بلوار در سال گذشته در سه لایه و در مساحت 220هزار متر مربع صورت گرفته  و امسال نیز عملیات قیرپاشی و آسفالت باند اول آن در دستور کار شهرداری اشکذر قرار گرفت.


مهدی جعفری پور به آسفالت ورودی خیابان شهید برزگری و ورودی کوچه ها به این بلوار اشاره و حجم آسفالت مصرف شده برای آن را بیش از 1400 تن دانست.


شهردار اشکذر اعتبار در نظر گرفته شده برای احداث این بلوار را بالغ بر 500میلیون تومان دانست که 200 میلیون  تومان جهت زیرسازی، 100 میلیون تومان سنگ جدول و 200 میلیون تومان جهت آسفالت باند اول آن نیز هزینه شده و بیش از 20 هزار متر مربع زمین تملک و آزادسازی شده است.


وی در خصوص آسفالت باند دوم این بلوار خاطرنشان کرد: تاسیسات شهری باند دوم این بلوار اعم از آب، برق و تلفن هنوز صورت نگرفته که به دستگاه هایی اجرایی مرتبط در این زمینه اطلاع داده شده است.


این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد باند دوم بلوار سرداران شهید درصورت اتمام عملیات تاسیسات شهری در سال97 آسفالت خواهد شد.