امروز سه شنبه 26 تیر 1403
سال جهش تولید با مشارکت مردم

آغاز به کار پوشش سراسری چشم به راهیم در پارک اشکی اشکذر

آغاز به کار پوشش سراسری چشم به راهیم در پارک اشکی اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، پویش سراسری چشم‌به‌راهیم در استان یزد با حضور مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، فرماندار، معاونین فرمانداری و شهردار به میزبانی پارک اشکی اشکذر آغاز به کار کرد.
پویش سراسری «#چشم_به_راهیم» به منظور فرهنگ‌سازی رانندگی صحیح، ارتقای ایمنی و ترغیب رانندگان به توقف و استراحت با هدف کاهش تصادفات در جاده‌ها، طی برگزاری مراسمی، رسماً آغاز به کار کرد.
محمد رستگاری در حاشیه افتتاحیه این پویش اظهار کرد: در سال جاری وضعیت حوادث جاده‌ای در استان یزد نسبت به سایر مناطق کشور مطلوب بود و به لطف خدا تلفات ناشی از این حوادث، سیر نزولی داشت.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، تصریح کرد: با توجه به این روند کاهشی، قطعاً در سال جدید نیز وظیفه سنگینی در راستای ادامه تأمین ایمنی راه‌ها، حفظ این روند کاهشی و به حداقل رساندن تلفات جاده‌ای، بر عهده راهداری و سایر دستگاه‌های مربوطه، قرار دارد.
رستگاری در رابطه با انتخاب پارک اشکی شهرستان اشکذر به منظور میزبانی پویش، تصریح کرد: با توجه به اینکه 60 درصد تصادفات در 30 کیلومتری ورودی شهرها اتفاق می‌افتد و از سوی دیگر کریدور تهران – بندرعباس بستر بیشترین تردد در طول سال و به ویژه ایام نوروز است، مناسبت‌ترین مکان جهت دریافت بازخوردهای بیشتر، پارک اشکی شهرستان اشکذر بود. 
گفتنی است پویش نامبرده هر روزه در یک سانس ویژه از ساعت 19:00 تا 22:00 با جشنی شاد و متنوع و با حضور هنرمندان سرشناس استانی پذیرای قدوم همه شما هموطنان عزیز خواهد بود.
 

تاریخ : 8 فروردین 1403
شماره تماس :
03532722224
ایمیل :
info@ashkezar.com