دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با سرپرست فرمانداری

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با سرپرست فرمانداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در فرمانداری با روح الله ردایی سرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.

 

در ابتدای این جلسه رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر ضمن عرض تبریک انتصاب مهندس ردایی به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ، برای ایشان در جایگاه سرپرست فرمانداری اشکذر آرزوی موفقیت کرد.

 

سید علی اکبر رضوانی اشکذری گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر آمادگی همکاری و تعامل سازنده و مثبت با فرمانداری در جهت پیشبرد هر چه بهتر امور شهرستان در حوزه های مختلف را دارد.

 

شهردار اشکذر ضمن تبریک انتصاب روح الله ردایی به سمت سرپرست فرمانداری به ارائه گزارشی از پروژه های عمرانی شهرداری پرداخت و حمایت همه جانبه مجموعه فرمانداری را در جهت پیشبرد هر چه بهتر مسائل و مشکلات شهرداری خواستار شد.

 

مسائل و مشکلات حوزه راه های ارتباطی ، تاکید بر مسئولیت اجتماعی صنایع در قبال شهرستان، اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی حوزه شهری، جذب سرمایه گذار جهت احداث دهکده بین المللی سوارکاری ، تعامل سازنده با تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، مشکلات مرتبط با توزیع استانی ارزش افزوده، تامین قیر جهت آسفالت معابر شهری، پیگیری جهت تحقق مطالبات شهرداری در حوزه مسکن و شهرسازی، ساماندهی ایستگاه راه آهن اشکذر، مشکلات جاده سنتو، حمایت از استقرار صنایع هایتک و بدون آلاینده، تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن از جمله مهمترین موضوعاتی بود که در این نشست توسط اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مطرح شد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر پذیرش مسئولیت فرمانداری شهرستان اشکذر را فرصت بسیار خوبی برای خود جهت خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: با توکل بر خداوند و با توجه به شناخت کاملی که از مناطق مختلف شهرستان داشتم این مسئولیت خطیر را پذیرفته و انشالله بتوانم با کمک مدیران دستگاه های اجرایی در این مسیر موفق باشم.

 

روح الله ردایی با اشاره به ظرفیت های شهرستان اشکذر در حوزه های مختلف افزود: با تمام توان در جهت استفاده و بهره برداری ظرفیت های مختلف شهرستان برنامه ریزی خواهیم کرد.

 

وی اظهار داشت: با همت و تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر اتفاقات خوبی در حوزه عمران شهری اتفاق افتاده و انتظار می رود این روند نیز تداوم داشته باشد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر در پایان داشتن نگاه بلند مدت و اولویت بندی در تعریف پروژه های عمرانی را از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اشکذر خواستار شد.