دیدار دانش آموزان دبستان ستارگان فردا با شهردار اشکذر

دیدار دانش آموزان دبستان ستارگان فردا با شهردار اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر ، در راستای بالا بردن مهارت های کلامی در بین دانش آموزان ،جمعی از دانش آموزان دبستان پسرانه ستارگان فردا با شهردار اشکذر دیدار کردند.

 

در ابتدای این دیدار هر یک از دانش آموزان پیشنهادات  مرتبط با مسائل و مشکلات شهر را در محیطی کاملا صمیمی و دوستانه با شهردار اشکذر مطرح کردند.

 

در ادامه شهردار اشکذر گفت: برگزاری چنین نشست هایی برای دانش آموزان نه تنها موجب رشد فردی در آنها می شود، بلکه روحیه نقدپذیری، مشارکت در تصمیم گیری های گروهی وتوجه به انجام کارهای جمعی نیز در آنها تقویت می گردد.

 

مهدی جعفری پور توزیع کتاب اصول شهروندی در مراکز عمومی شهر اعم کتابخانه ها،مدارس، نانوایی ها، آرایشگاهها و .... را گامی  موثر در راستای ترویج و ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه دانست و اظهار داشت: مطالعه این کتاب به هر فرد می آموزد تا به جامعه احترام بگذارند و عملی را  انجام دهند که مبتنی بر ارزش های اخلاقی باشد.

 

وی در پایان با اهدا کتاب اصول شهروندی شهرداری اشکذر به هر یک از دانش آموزان از آنها درخواست کرد تا با مطالعه دقیق این کتاب و بکارگیری آن در سطح جامعه و رعایت مقررات شهروندی اهتمام ورزیده و خانواده های خود را به پایبندی و مشارکت در مسائل شهری تشویق  کنند.