دیدار جمعی از مدیران ادارات شهرستان اشکذر با ائمه جمعه اشکذر رستاق و خضرآباد

دیدار جمعی از مدیران ادارات شهرستان اشکذر با ائمه جمعه اشکذر رستاق و خضرآباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، نشست اعضای شورای تأمین و جمعی ازمدیران ادارات شهرستان اشکذر با ائمه جمعه اشکذر،رستاق و خضرآباد در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.


در ابتدای این  دیدار حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر برتعامل و همکاری هرچه بیشترمجموعه ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: باید در سایه این تعامل اقداماتی که در راستای مطالبات به حق مردم انجام می شود به مردم بازگو شود.


در ادامه محمدعلی شاه حسینی فرماندار اشکذر به ارائه گزارشی از وضعیت شهرستان در حوزه امنیتی و اقتصادی پرداخت.


شهردار اشکذر با بیان اینکه در حال حاضرپروژه های متعدد و گسترده ای در سطح شهر در حال انجام است گفت: اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر نیز با بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی در سطح شهر بر توسعه بیش از پیش خدمات شهری و توسعه خدمات عمرانی تاکید نمودند.


مهدی جعفری پور به اتمام عملیات آسفالت باند دوم کمربندی شهر اشکذر ظرف روزههای آینده اشاره کرد و گفت: کمربندی شهر یکی از بزرگ ترین پروژههای عمرانی شهر اشکذر است که با همت و تلاش مجموعه شهرداری انجام شده و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.


وی تصریح کرد: کمربندی شهر در مساحت 82 هزار مترمربع به طول 6 کیلومتر در دو باند مجزا و عرض 7.30 متر و ارزش ریالی 50میلیارد ریال برآورد می گردد که میدان بزرگ امام خامنه ای(ره) در بلوار دانشگاه را به میدان دفاع مقدس در بلوار شهدا متصل می کند.


شهردار اشکذرابرازامیدواری کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته و با اهتمام جدی اعضای شورا و شهرداری بتوانیم برنامه دقیقی برای چگونگی انجام هرچه بهتر و سریعتر این پروژه ها در سال آتی داشته باشیم.


رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر به برخی از مسائل مهم شهرستان پرداخت و اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان  در سال های گذشته اقدامات خوبی نظیر درمانگاه خیری اشکذر،بیمارستان 150 تخت خوابی حضرت زینب(س) انجام شده و می طلبد که مسئولان شهرستان به این حوزه و تجهیزات هر چه بیشتر آن توجه بیشتری داشته باشند.


محمدعلی دلشب تعیین محدوده و حریم شهرستان از جهات شمال،جنوب و غرب را مهم دانست و گفت: مهمترین وظیفه مسئولین رده بالا شهرستان و در راس آن فرمانداری حفاظت از تمامیت ارضی و حریم شهرستان است و لازم است که به این موضوع توجه بیشتری صورت گیرد.


وی توجه به مسائل زیست محیطی و استقرار صنایع پاک و غیر آلاینده و اشتغال نیروهای بومی در صنایع مستقر در شهرستان را خواستار شد.