شهردار اشکذر خبر داد:

اتمام پروژه الکترونیکی کردن 17 هزار پرونده شهرداری اشکذر

اتمام پروژه الکترونیکی کردن 17 هزار پرونده شهرداری اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر در جریان بازدید از پروژه ساماندهی بایگانی شهرداری اشکذر، آرشیو الكترونيكي را یک راهکار جامع و هوشمندانه برای حرکت از بایگانی‌های سنتی به الکترونیک دانست و گفت: این اقدام دسترسی سریع، مدیریت بهینه، کنترل دسترسی و امنیت اطلاعات و همچنین کاهش هزینه‌های شهرداری در نگهداری اسناد را به همراه خواهد داشت.

 

احمد علی دهقان منشادی با بیان اینکه پروژه ساماندهی بایگانی شهرداری اشکذردر سال گذشته آغاز و پس از گذشت 18 ماه با تکمیل 17 هزار پرونده به پایان رسید، افزود: با اجرای این پروژه تمامی املاک داخل محدوده و هم چنین درصد بالایی از املاک واقع در حریم و تمام عرصه و اعیان شهرک صنعتی نیکو اشکذر الکترونیکی شده است.

 

وی اظهار داشت: ایجاد پایگاه یکپارچه الکترونیک داده ها و مکانیزه کردن سیستم مدیریت مستندات شهرداری در جهت دسترسی بهتر به پرونده‌ها از طریق اتوماسیون اداری و کم کردن هزینه‌های کاغذ از جمله اهدافی بوده که با اجرای این پروژه در شهرداری اشکذر محقق شده است.

 

شهردار اشکذر هزینه اختصاص داده شده جهت اجرای این پروژه را بالغ بر 600 میلیون تومان عنوان کرد.

 

دهقان منشادی در پایان بازدید، از دست اندرکارانی که در زمینه اجرای پروژه ساماندهی بایگانی شهرداری اشکذر همکاری نمودند تقدیر کرد.