اتمام عملیات آسفالت میدان دفاع مقدس

اتمام عملیات آسفالت میدان دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر از اتمام عملیات آسفالت میدان دفاع مقدس که به دلیل اصلاح هندسی آن و کاهش خطر تصادف تعریض شده و 2.5 کیلومتر از جاده اشکذر به رستاق که در محدوده شهر اشکذر قرار دارد خبر داد.

 

مهدی جعفری پور گفت: حجم زیرسازی انجام شده میدان دفاع مقدس 26500 متر مربع و جدول گذاری 2 هزار متر بوده و هم چنین 2.5 کیلومتر جاده اشکذر به رستاق با حجم زیرسازی 57200 متر مربع صورت گرفته است.

 

شهردار اشکذر با بیان اینکه این جاده دسترسی اصلی مردم بخش رستاق به مرکز شهرستان به شمار می رود، ادامه داد: جهت سهولت دسترسی شهروندان از وسایل نقلیه عمومی ، علائم ترافیکی این مسیر نصب شده و دو ایستگاه اتوبوس در محدوده شهری پیش بینی شده که محل مورد نظر آماده و ایستگاه ها ظرف روزهای آینده نصب خواهد شد.

 

وی به 5400 تن آسفالت مصرف شده این پروژه اشاره و افزود: 1 میلیارد و 300 میلیون تومان جهت آسفالت هزینه شده که تمام این اعتبار از محل هزینه های عمرانی شهرداری اشکذر تامین گردیده است.

 

جعفری پور ابراز امیداوری کرد با مشارکت بخشداری مرکزی اشکذر و شرکت توزیع برق استان شاهد تامین روشنایی این پروژه در آینده نزدیک خواهیم بود تا مسیر جهت سهولت در تردد مردم به زیر بار ترافیک رود.