پیام شهردار اشکذر به مناسبت یوم ا... 13 آبان

پیام شهردار اشکذر به مناسبت یوم ا... 13 آبان


پیام شهردار اشکذر به مناسبت یوم ا... 13 آبان

پیام شهردار اشکذر به مناسبت یوم ا... 13 آبان

شهرداراشکذر در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای یوم ا...13 آبان، از همه مردم دعوت کرد تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز بار دیگر فریاد دوری از ایادی استکبار و بدخواهان اسلام و انقلاب را طنین انداز کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، مهدی جعفری پور در این پیام با اشاره به حوادث سرنوشت ساز روز 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، آورده است:

13 آبان یادآور اتفاقات مهمی در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی نظیر تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در 13 آبان 1357و همچنین تسخیر سفارت آمریکا در 13 آبان 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) می باشد، سه رویدادی که هر یک به سهم خود نقش موثری را در پیشبرد انقلاب اسلامی داشته است.

حماسه بزرگی که یوم ا... سیزده آبان را جلوه بیشتری بخشید و نام آن را در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه ساخت، تجلی غیرت و حمیت ایرانی در جریان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358 است که ایستادگی و پایداری و سازش ناپذیری ملت مسلمان ایران با استکبار را به عنوان ویژگی جدایی ناپذیر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به رخ جهانیان کشید.

همان حماسه عظیمی که بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) آن را انقلاب دوم نامید و با حمایت از اقدام انقلابی دانشجویان، بر ضرورت ادامه مبارزه با شیطان بزرگ صحه گذاشت.

همه رویدادهای این روز تاریخی بزرگ پیام ها و درس هایی را برای نسل حاضر و نسل های آینده دارد، که تقویت روحیه خود باوری، اعتماد به نفس و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان از مهمترین درس های این وقایع می باشد.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز 13 آبان از عموم مردم شریف دارالمومنین شهرستان اشکذر  دعوت می نمایم تا با حضور گسترده خود در تظاهرات ضد استکباری یوم ا... 13 آبان انزجار خود را از اقدامات استکبار جهانی و هم پیمانانش بر علیه ملت ایران اسلامی، اعلام دارند.

مهدی جعفری پور اشکذری

شهردار اشکذر