پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت فرا رسیدن سال نو


پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک شهردار اشکذر به مناسبت فرا رسیدن سال نو

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، متن کامل پیام مهدی جعفری پور اشکذری بدین شرح است؛

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول.بار دیگر نوروز ایرانی از راه رسید تا غبار کهنگی و ماندگی را از چهره طبیعت و از دل های ما بزداید و شکوفه لبخند و نهال امید را در قلب هایمان بارور سازد.این رویش پر سروش در منظر بندگان صالح حضرت دوست آیه های عارفانه ای است که محول حال است و مقلب قلوب و ابصار.

حلول سال نو ، همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است،آینده ای که همه امیدواریم پویایی، رشد و تعالی را برای همگان به همراه داشته باشد.

سال 1396 را در حالی سپری کردیم که شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر با مشارکت شهروندان ولایتمدار و شهید پرور اشکذر پروژههای مختلفی را در عرصه های گوناگون شهری اعم از پروژههای عمرانی، اجرای طرح های نوسازی و بهسازی،توسعه فضای سبز وارتقاء فرهنگ شهروندی انجام داده است و این روند امید بخش با هم افزایی ، اتحاد و همدلی مسئولین استان و شهرستان اشکذر تحقق یافته و تداوم خواهد داشت.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال 1397 خورشیدی ،عید باستانی نوروز را به تمام شهروندان عزیز شهر اشکذر تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت همراه با تلاشی مضاعف برای رسیدن به اهداف متعالی شهرداری اشکذر در سایه منویات و رهنمود های مقام معظم رهبری از خداوند منان مسئلت می نمایم.

به امید آن که در سال جدید شهری زیباتر، ، توسعه یافته تر، آبادتر و شاداب تر از امروز داشته باشیم. انشالله