ورودی های مرکز شهرستان اشکذر مسدود شد

ورودی های مرکز شهرستان اشکذر مسدود شد


ورودی های مرکز شهرستان اشکذر مسدود شد

ورودی های مرکز شهرستان اشکذر مسدود شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر گفت: پیرو مصوبه شورای تامین و شورای سلامت شهرستان اشکذر و در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ورودی های شهرستان تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

 

مهدی جعفری پور افزود: ورودی اشکذر و مجومرد از جاده سنتو و تعدادی از راه های فرعی امروز مسدود شد و تنها راه تردد به مرکز شهرستان میدان فیروزآباد از جاده سنتو خواهد بود که با حضور ایستگاه غربالگری و کنترل اجازه تردد به مسافران غیربومی داده نخواهد شد.

 

وی به سایر اقدامات انجام شده توسط شهرداری جهت جلوگیری از هر گونه تجمع در اماکن عمومی شهر اشاره و اظهار داشت: بستن ورودی پارک بزرگ شهر و اشکی و ممنوعیت نصب چادر و اسکان و خاموشی در پارک ها و ضدعفونی کردن معابر اصلی و فرعی شهر از جمله مهمترین اقداماتی بوده است که توسط شهرداری انجام شده است.

 

شهردار اشکذر ادامه داد: تجمع در روضه الشهدا در پنج شنبه ها هم چنان ممنوع است و از شهروندان درخواست می شود تا زمان از بین رفتن ویروس کرونا از رفتن به زیارت قبور خودداری کنند.

 

جعفری پور تاکید کرد: ماندن در خانه به همراه رعایت نکات بهداشت فردی دو عامل مهم درقطع زنجیره شیوع این بیماری است و انتظار ما از شهرواندن این است تا از هر گونه تردد غیر ضرور خودداری نمایند.

 

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری مسئولان شهرستان و همراهی مردم کرونا را شکست خواهیم داد.