سرعت و کیفیت در ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مردم را در پی دارد

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مردم را در پی دارد


سرعت و کیفیت در ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مردم را در پی دارد

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مردم را در پی دارد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر،صبح امروز مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به همراه مسئول واحد حقوقی و فناوری اطلاعات خود با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر دیدار کرد.

 

محمود شاکری شمسی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری  در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های صورت گرفته برای راه اندازی اتوماسیون اداری شهرداری اشکذر گفت: سرعت و کیفیت در ارائه خدمات مطلوب به مردم در شهرداری ها به عنوان نهادی که روزانه ارباب رجوع زیادی را دارند رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت و باعث جذب درآمدهای پایدار خواهد شد.

 

محمود شاکری شمسی افزود: خوشبختانه راه اندازی اتوماسیون اداری شهرداری اشکذر ظرف یکسال گذشته 80 درصد پیشرفت داشته است وجا دارد برخی از شهرداری های استان که در زمینه بهبود سیستم مدیریتی خود اقدامی انجام نداده اند تلاش کنند.

 

وی با بیان اینکه دستورالعمل تهیه طرح جامع مدیریت پسماند شهرهای اشکذر،زارچ و شاهدیه انجام شده خاطر نشان کرد: اجرای این طرح تاثیر بسیاری در زمینه دفع اصولی پسماند و ساماندهی مسائل و مشکلات این مناطق خواهد داشت.

 

 مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد بر ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها تاکید کرد و گفت: فرهنگ سازي در خصوص پرداخت به موقع عوارض شهرداري كه به نوعي تبلور مشاركت مردمي در توسعه شهر خواهد بود و همچنين داشتن نظامي كارآمد در راستاي ايجاد اشتياق و شوق در همياري و مشاركت در پيشرفت و توسعه شهر توسط شهروندان می تواند در ایجاد درآمدی پایدار برای شهرداری ها موثر واقع شود.

 

در ادامه شهردار اشکذر ضمن تشکر از همراهی و مساعدت های مدیرکل محترم امور شهری و همکارانشان با این شهرداری بیان کرد: تعامل خوب و سازنده ای بین شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر وجود دارد که این تعامل قطعا در پیشرفت عمران و آبادانی و ارتقای شهری،کار ساز خواهد بود.

 

مهدی جعفری پور با بیان اینکه پرداخت عوارض خودرو توسط این شهرداری به دفاتر بخش پیشخوان واگذار شده است ادامه داد: در راستای برطرف کردن مشکلات محاسباتی و هم چنین ایجاد بانک جامعی از اطلاعات پرداخت عوارض توسط شهروندان این اقدام صورت گرفته است.

 

وی از اختصاص اعتبار ویژه برای ساماندهی وضعیت ممیزی،نقشه های هوایی و بایگانی شهرداری در شش ماهه اول سال خبر داد.

 

شهردار اشکذر گفت: در حال حاضر شهرداری اشکذر از لحاظ رتبه بندی دارای رتبه شش می باشد در حالی که معیارهای ارتقا یافتن در این زمینه را دارد که امیدواریم با پیگیری های دفترامور شهری استانداری این امر بزودی محقق شود.