ساماندهی فاز سه بلوار دانشگاه اشکذر

ساماندهی فاز سه بلوار دانشگاه اشکذر


ساماندهی فاز سه بلوار دانشگاه اشکذر

ساماندهی فاز اول بلوار دانشگاه اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، ساماندهی فاز سه بلوار دانشگاه  حدفاصل میدان دانشگاه آزاد تا خط راه آهن اشکذر در دستور کار ویژه شهرداری قرار گرفته است.


مهدی جعفری پور با اعلام اینکه ساماندهی این بلوار از نیمه دوم سال 95 آغاز گردیده است گفت: طول این بلوار 3 کیلومتر و عرض آن 75متر که توسط یک رفوژ 3 متری باند ها از یکدیگر تفکیک می شود.


شهرداری اشکذر به اقدامات انجام شده فاز اول این بلوار در ماههای اخیر اشاره و خاطر نشان کرد: عملیات خاک برداری و خاک ریزی 95 هزار متر مربع، زیرسازی حدود 28 هزار متر مربع و جابه جایی تاسیسات و لوله گذاری آب چاه شهرداری به طول 4 کیلومتر  جهت تامین آب فضای سبز بلوار انجام شده و در حال حاضر جدول گذاری رفوژ میانی در حال انجام می باشد که تا به حال 50 درصد کار جدول گذاری به اتمام رسیده است.


وی به احداث میدان آیت الله خامنه ای در بلوار دانشگاه اشاره و اظهار داشت: این میدان به قطر 170 متر و باند 17 متری بزرگترین میدان اشکذر بوده که کمربندی را به بلوار دانشگاه  متصل می کند.

 

جعفری پور با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده دو میلیارد و دویست وشصت میلیون ریال اعتبار دولتی جهت این پروژه جذب شده است ابراز امیدواری کرد که باند اول این بلوارتا نیمه اول سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.