دیدار فرماندار و شهردار اشکذر با خیر بیمارستان حضرت زینب(س)

دیدار فرماندار و شهردار اشکذر با خیر بیمارستان حضرت زینب(س)


دیدار فرماندار و شهردار اشکذر با خیر بیمارستان حضرت زینب(س)

دیدار فرماندار و شهردار اشکذر با خیر بیمارستان حضرت زینب(س)

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، فرماندار اشکذر به معیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرستان با حضور در دفتر حسینیه سفید اشکذر با خیرارجمند مهندس حاج فضل الله شکاری دیدار و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های خیرمندانه وی در خصوص مسائل مرتبط با بیمارستان حضرت زینب(س) و هم چنین المان میدان امام رضا(ع) بحث و گفتگو کردند.

 

در ابتدای این دیدار فرماندار اشکذر ضمن تشکر و قدردانی ویژه از خانواده محترم شکاری به جهت مشارکت در پروژههای عام المنفعه شهرستان گفت:ما به عنوان خدمتگزاران مردم در مجموعه دولت  وظیفه داریم  تا بستر و زمینه مشارکت  خیرین در پروژههای عمرانی را  فراهم  کنیم.

 

محمدعلی شاه حسینی با بیان اینکه باید مردم و به ویژه جامعه خیرین را به انجام کارهای بنیادین و ماندگار تشویق کرد  افزود: در سالیان گذشته با همکاری و حمایت  دولت از خیّرین  ،پروژههای خیری خوبی در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و درمانی  در سطح شهرستان اشکذر احداث شده است که نمونه آن بیمارستان حضرت زینب(س)  می باشد.

 

وی احداث بیمارستان های مختلف در سطح شهرستان ها را گامی بلندی در راستای ایجاد سلامت مردم دانست و مساعدت و همکاری بیشتر مسئولان استان و به ویژه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی را در تکمیل بیمارستان حضرت زینب(س) خواستار شد.

 

شهردار اشکذر هم ضمن تقدیر از همه خیرینی که در پروژههای عمرانی شهرداری اشکذر مشارکت دارند از حمایت های خانواده  محترم شکاری در ساخت المان میدان امام رضا(ع) تشکر کرد.

 

مهدی جعفری پور گفت:خوشبختانه روند انجام پروژههای خیری شهرداری به خوبی در حال انجام هست و انشاالله در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژهها خواهیم بود.

 

در ادامه آقای مهندس حاج فضل الله شکاری از انتخاب پیمانکار جدید بیمارستان حضرت زینب(س)برای تکمیل آن خبر داد.

 

خیر بیمارستان حضرت زینب(س) اظهار داشت: پیمانکار در روزههای آینده کار خود را آغاز خواهد کرد و ظرف مدت 21 ماه کار بیمارستان به طول خواهد انجامید که پس از آن بیمارستان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان جهت تجهیز کردن قرار خواهد گرفت.

 

وی در پایان از ابراز محبت مردم شهید پرور اشکذر که همواره ایشان را مورد لطف خود قرار داده اند تشکر و قدردانی کرد.

 

لازم به ذکر است آقای مهندس حاج فضل الله شکاری از جمله خیرین شهرستان اشکذر می باشد که  تمام همت و تلاش خود را در احداث بیمارستان 150 تختخوابی حضرت زینب(س) ،المان میدان امام رضا(ع)و حسینیه بزرگ سفید اشکذر به کار بسته است.