دیدار فرماندار با شهردار اشکذر

دیدار فرماندار با شهردار اشکذر


دیدار فرماندار با شهردار اشکذر

دیدار فرماندار با شهردار اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، هادی هادی نسب فرماندار اشکذر به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و حراست فرمانداری به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ و دهیاری، با حضور در شهرداری اشکذر با دهقان منشادی شهردار  دیدار و از زحمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری تقدیر کرد.

 

فرماندار اشکذر گفت: شهرداری در قامت یک نهاد مدنی با نگاهی جامع و مردم محور می تواند به تربیت شهروندانی مشارکت جو و همراه در مسیر پیشرفت و توسعه شهر کمک کند.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه شهرداری ها به عنوان دستگاه های خدمات رسان با عموم مردم ارتباط نزدیک دارد افزود: ضرورت دارد مجموعه شهرداری در کنار وصول مطالبات قانونی دستگاه و انجام خدمات مناسب به مردم ، رعایت حقوق شهروندان را نیز بیشتر مورد توجه قرار دهند.

 

شهردار اشکذر نیز در این دیدار از ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار در شهرداری اشکذر، گفت: جلب و كسب رضايتمندي عمومي در قبال عملكرد  شهرداری در گرو خدمات‌رساني مطلوب و صحيح به شهروندان دانست و بدون توجه به اصل رضايتمندي مردم امكان توفيق و ماندگاري ندارند و مجموعه  شهرداري بايد تمامي اقدامات و كارهاي خود را در راستاي تلاش براي جلب رضايت مردم قرار دهد.

 

دهقان منشادی رفع مشکلات شهروندی را از مهمترین مسائل دانست و با تاکید بر اینکه مدیریت شهری باید به انجام این مهم توجه ویژه ای داشته باشد، اظهار داشت: ضرورت دارد همه برنامه های مدیریتی با هدف رفع ریشه ای مشکلات شهری و فراهم آوردن شرایط مطلوب و ایده آل زندگی شهروندی تدوین شود.