برگزاری چهارمین دوره جشن گلریزان شهرستان اشکذر

برگزاری چهارمین دوره جشن گلریزان شهرستان اشکذر


برگزاری چهارمین دوره جشن گلریزان شهرستان اشکذر

برگزاری چهارمین دوره جشن گلریزان شهرستان اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، همزمان با شب ولادت کریمه اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)چهارمین دوره جشن گلریزان شهرستان اشکذر با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان در پارک بزرگ این شهر برگزار شد.


محمدعلی شاه حسینی فرماندار اشکذر در این مراسم کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را حرکت خداپسندانه و نیکوکاری دانست که علاوه بر داشتن اجر معنوی، دارای ابعاد و تاثیرات مختلف فرهنگی و اجتماعی نیز است.


مدیر عامل ستاد دیه استان در این مراسم به پرداخت یک میلیارد و هشتصد میلیون ریالی مردم اشکذر در سال گذشته که موجب آزادی 5 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد این شهرستان شد اشاره و گفت: محکومیت بدهی این 5 نفر 4 میلیارد ریال بود که طلبکاران با بخشش بخشی از طلب خود یعنی بالغ بر 220 میلیون تومان زمینه آزادی این 5 نفر را فراهم نمودند.


اسلام افشون به برگزاری چهارمین دوره جشن گلریزان در این شهرستان با همت و تلاش شهرداری،فرمانداری و شورای اسلامی شهر اشکذر اشاره و اظهار داشت: امسال تعداد زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان اشکذر 3 نفر هستند که برای آزادی آنها به مبلغ یک میلیارد تومان نیاز است که انشالله با همت مردم،خیرین و مسئولان صنایع این شهرستان بخشی از مبلغ تامین و زمینه آزادی این افراد و بازگشت به آغوش گرم خانواده شان فراهم شود.


در پایان این مراسم 8 قطعه طلا و مبلغ یک میلیارد و نهصد میلیون ریال در قالب وجه نقد، چک و تعهد توسط مردم شریف و خیران شهرستان اشکذر جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد این شهرستان جمع آوری گردید.