بازدید فرماندار و شهردار اشکذر از واحد تولیدی کاشی پارس کویر

بازدید فرماندار و شهردار اشکذر از واحد تولیدی کاشی پارس کویر


بازدید فرماندار و شهردار اشکذر از واحد تولیدی کاشی پارس کویر

بازدید فرماندار و شهردار اشکذر از واحد تولیدی کاشی پارس کویراشکذر

 

فرماندارو شهردار اشکذر در بازدید از کارخانه کاشی پارس کویر از نزدیک از روند عملیات راه اندازی واحد تولیدی کاشی بازدید و مشکلات راه اندازی تولید را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر؛ شاه حسینی  فرماندار شهرستان اشکذر ، جعفری پور شهردار اشکذر و جمعی از کارشناسان مربوطه  از قسمتهای مختلف کارخانه کاشی پارس کویر بازدید و از نزدیک در جریان امور راه اندازی این واحد تولیدی قرار گرفتند.

در ابتدا خیرالسادات مدیرعامل این واحد تولیدی از روند پیگیری احداث این کارخانه و ظرفیت های آن و موانع تولید گزارشی ارائه کردند  . در ادامه فرماندار اشکذر ضمن ابراز رضایت از فعالیتهای این کارخانه گفت: خوشبختانه این واحد در  حال راه اندازی می باشد و تمام تلاش خود را جهت فراهم کردن تسهیلات لازم در خصوص راه اندازی را به کار بسته تا مشکل مالی آن کارخانه تسهیل و در اسرع وقت شاهد بهره برداری آن واحد تولیدی باشیم. شهردار اشکذر در ادامه از روند توسعه شهرک صنعتی و فعالیت هایی که این شهرداری در شهرک صنعتی انجام داده است گزارشی ارائه و عنوان کرد از تمامی تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای فعال و در حال بهره برداری انجام خواهیم داد.

فرماندار اشکذر در ادامه با اشاره به بسترهای مناسب در زمینه سرمایه گذاری در شهرک صنعتی نیکو اشکذر از تلاش های شهردار اشکذر  در خصوص توسعه و عمران این شهرک تشکر و قدردانی کرد