آماده سازی فازدوم شهرک صنعتی نیکو اشکذر

آماده سازی فازدوم شهرک صنعتی نیکو اشکذر


توسعه شهرک صنعتی نیکواشکذرگامی موثردرجهت رشداقتصادی شهرستان

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر سرپرست شهرک صنعتی نیکو اشکذر گفت:شهرداری اشکذردرجهت رشد اقتصادی شهرستان  و همچنین امراشتغالزایی که از سیاستهای دولت محترم می باشد درزمینی به مساحت 180 هکتار اقدام به توسعه شهرک صنعتی نیکو اشکذر تحت عنوان فاز دوم نموده است.و با پایان یافتن عملیات آماده‌سازی مرحله اول طرح توسعه شهرک این زمین‌ها آماده واگذاری به متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی وصنعتی شد

"محمدجواد کاظمی اشکذری " روزسه شنبه اظهارداشت: برای تملک زمین و آماده‌سازی این طرح که در مجاورت فازیک شهرک صنعتی فعلی ایجاد شده تاکنون بیست میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه شده است.

وی تسطیح وخاکبرداری وآماده سازی معابر را از جمله عملیات این طرح عنوان کرد و افزودعملیات برق‌رسانی،آبرسانی و جدول‌گذاری شهرک نیز در حال انجام است

او اظهارداشت: وسعت زمین‌های طرح توسعه 180هکتار و مشتمل بر ده بلوک و 200قطعه می‌باشد.

سرپرست شهرک صنعتی نیکواشکذر گفت که این زمینها برای ایجاد صنایع کانی، غیرفلزی، سلولزی، برق و الکترونیک، غذایی، نساجی، شیمیایی و فلزی در نظر گرفته شده است.

وی قیمت هر مترمربع این زمینها را حدود 75هزار ریال ذکر کرد و افزود
۳۰درصد قیمت این زمین‌ها بصورت نقد و بقیه بصورت اقساط 24ماهه از متقاضیان دریافت می‌شود

او وسعت شهرک صنعتی اشکذر راجمعا 480هکتار و مشتمل بر 400هکتار زمین صنعتی عنوان کرد و گفت که از مجموع ۵۱۶قطعه زمینهای این شهرک تاکنون 60 درصد به 300واحد صنعتی واگذار شده و 40درصد دیگر نیز آماده واگذاری است.

  .وی گفت: ازمجموع زمین‌های واگذاری فازدوم برای ایجاد صنایع در این شهرک 10واحد تاکنون به بهره‌برداری رسیده و مابقی در دست احداث است.

 به گفته وی با واگذاری زمین‌های طرح توسعه تعداد قطعات زمینهای صنعتی در این شهرک به 600قطعه افزایش می‌یابد