اتمام عملیات آسفالت باند اول فاز سه بلوار دانشگاه

اتمام عملیات آسفالت باند اول فاز سه بلوار دانشگاه


اتمام عملیات آسفالت باند اول فاز سه بلوار دانشگاه

اتمام عملیات آسفالت باند اول فاز سه بلوار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، عملیات آسفالت باند اول فاز سه بلوار دانشگاه اشکذر به پایان رسید.

 

شهردار اشکذر با اعلام این خبر گفت: جاده چرخاب یکی از ورودی های مهم مرکز شهرستان به شمار می رود که به دلیل استقرار باشگاه های متعدد سوارکاری در این منطقه و وضعیتی نامناسبی که داشت نیاز بود تا ساماندهی آن در دستور کار شهرداری قرار بگیرد.

 

مهدی جعفری پور با بیان اینکه ساماندهی باند اول این بلوار حد فاصل میدان بزرگ امام خامنه ای تا پل قطار چرخاب انجام شده است افزود: طول مسیر 3.5 کیلومتر و عرض آن 12.50 که عملیات خاک برداری، مخلوط ریزی،زیرسازی و جدول گذاری آن در طول یک سال و نیم گذشته انجام شده است.

 

وی مساحت آسفالت مصرف شده را 32 هزار مترمربع دانست و اظهار داشت: حجم آسفالت مصرفی برای آسفالت باند اول این بلوار 4400 تن بوده است.

 

شهردار اشکذر خاطر نشان کرد: اجرای علائم افقی(خط کشی محوری) و نصب علائم ترافیکی مسیر از اقداماتی است که ظرف روزهای آینده در راستای ایمن نمودن مسیر انجام خواهد شد.

 

این مقام مسئول به عملیات ایمن سازی خط لوله 20 اینچ گاز ناحیه 2 اصفهان واقع در فاز سه بلوار دانشگاه اشاره و تصریح کرد: با توجه به اینکه این خط لوله یکی از خطوط اصلی انتقال گاز به شمار می رود با تلاش و همت واحد عمران شهرداری اشکذر ایمن سازی این خط لوله به طور کامل انجام شد.

 

شهردار اشکذر به محدودیت های مالی پیش رو این شهرداری اشاره و ابراز امیدواری کرد با همت و مساعدت مسئولین شهرستان و استان در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از باند دوم این بلوار باشیم.