دعوت ارکان مدیریت شهری از مردم شریف شهر اشکذر جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22بهمن

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر "اعضای شورای اسلامی" و "شهردار اشکذر"  طی بیانیه ای ضمن بیعت مجدد با ارمان های امام (ره)،رهبری حضرت ایت الله امام خامنه ای (مدظله العالی ) از از مردم شریف شهر اشکذر برای شرکت در مراسم یوم الله 22 بهمن دعوت کردنند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر یادآور عنایات خاصه حضرت پروردگار به ملت شریف ایران و مصداق بارز آیه شریفه:

«إِنْ تَنْصُرُوا اللّهَ یَنْصُرْکُمْ »

است، هر سال که از عمر پر برکت انقلاب می گذرد، ژرفای معارف ناب آن بیش از گذشته معلوم می شود و درخت تنومند استقلال و آزادی، بیش از پیش ثمر می نشیند.

 انقلاب اسلامی، تنها یك رویداد نبود، یك دگرگونی بود برای احیای اسلام ناب محمدی(ص) و كنار زدن ابرهای تیره و تار استكبار و استبداد و تابیدن دوباره خورشید دیانت، تا رسیدن روز دین‌داری ملت غیور و شهید پرور و ولایت مدار ایران در طول سی و شش سال همچون کوهی استوار در برابر تمامی مستکبران ایستادگی کرده و بر سر آرمان ها و ارزش‌های اسلام ناب، دست بیگانگان و استکباریان را از تعرض به کشور ولایتمدار خویش کوتاه کرده است.

پیشرفت‌های بی‌بدیل علمی و صنعتی، شکوفایی‌های خیره کننده در دست‌یابی به چرخه سوخت و تولید انرژی صلح آمیز هسته‌ای، تلاش‌های ثمر بخش در فناوری‌های موشکی، پیروزی‌های جوانان برومند ایرانی در المپیادهای علمی و رشد زاید الوصف در پزشکی در پرتو انقلاب اسلامی شکل گرفته است. تاریخ انقلاب گواه است که تهدیدها، تحمیل‌ها و تحریم‌ها، خللی در عزم استوار ملت ایران و عهد مستحکم مردم با امام و شهیدان ایجاد نکرد.

اعضای شواری اسلامی شهر، شهردار، وکارکنان شهرداری اشکذر ضمن دعوت از مردم شریف شهر اشکذر برای شرکت در مراسم یوم الله 22 بهمن ، همراه با مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در دفاع از آرمانهای انقلاب با پیروی از مقام عظمای ولایت در راهپیمایی عظیم 22بهمن شرکت کرده و با حضور خویش ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب، تمام محاسبات دشمن قسم خورده نظام اسلامی ایران را خنثی کرده و با صف آرایی در عرصه دشوار پیکار جنگ نرم، دسیسه هایی همچون اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم، حضرت محمد(ص) و دیگر برنامه‌های خشن و تروریستی دشمنان بشریت را نقش بر آب خواهند کرد.

                                                                 و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته