برگزاری مراسم کلنگ زنی مسجد امام جعفر صادق(ع)و مجموعه ورزشی بسکتبال پارک بزرگ شهر اشکذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در مراسمی با حضور امام جمعه،فرماندار،شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر و مردم  کلنگ احداث مسجد خیری امام جعفر صادق (ع) و مجموعه ورزشی بسکتبال یاد بود وهب حیدری در پارک بزرگ شهر اشکذر به زمین زده شد.


امام جمعه اشکذر در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از خانواده خیر حاج علی محمد حیدری که ساخت مسجد و مجموعه ورزشی در پارک بزرگ شهر را تقبل نموده است گفت:مسجد در دین اسلام جایگاه ویژه ای دارد و در این راستا هیچکدام از مراکز اطلاع رسانی، نقش مسجد را نمی تواند ایفا کنند.


حجت الاسلام طالبیان ابراز امیدواری کرد که احداث این دو مجموعه ،سالیان سال منشا خیر و برکت برای مردم این منطقه را داشته باشد.


شهردار اشکذر با تبریک ولادت نبی مکرم اسلام و امام جعفر صادق خاطر نشان کرد:در حال حاضر مشارکت خیرین در سطح شهرستان و در پروژه های عام المنفعه بسیار مطلوب بوده است و وظیفه داریم تا بستر و زمینه را برای همکاری با خیرین فراهم کنیم.


جعفری پور افزود:مجتمع فرهنگی روضه الشهدا اشکذر به همت خانواده ذاکری ،فرهنگ سرا و تالار شهر شادروان کلانتریان به همت خانواده مرحوم محمد حسین کلانتریان و المان میدان ورودی سه پروژه خیری دیگر شهرداری هستند که در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آنها خواهیم بود.